Skaitiniai

Hanya Yanagihara. Mažas gyvenimas

Tai romanas apie keturių jaunuolių gyvenimą Niujorke, jų draugystę nuo studijų laikų iki brandaus amžiaus. Vilemas – geraširdis aktorius, žvaigždė. Džei Bi – maištaujantis dailininkas. Malkolmas – talentingas architektas. Pagrindinis veikėjas Džudas – nepralenkiamas advokatas.

Marina Abramovič. Eiti kiaurai sienas ir Jeannette Fischer. Psichoanalitikė kalbasi su Marina Abramovič

2022 m. Marina Abramovič Žalgirio arenoje skaitė paskaitą „Performansas. Praeitis. Dabartis. Ateitis“, Nacionalinio M. K. Čiurlionio muziejaus Kauno paveikslų galerijoje veikė menininkės paroda „Būties atmintis“.

Arundhati Roy. Mažmožių Dievas

„Mažmožių Dievas“ – didinga indiška melodrama, kupina sąmojo ir išmonės. Tai pirmasis ir vienintelis indų kilmės rašytojos Arundhati Roy romanas, apdovanotas 1997 m. prestižine Bukerio premija, o kritikų priskirtas prie įdomiausių ir vertingiausių XX a. knygų. Romanas išverstas į daugiau kaip 40 kalbų.

Jordan B. Peterson. 12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis ir Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių

Autorius yra plačiai žinomas, populiarus, žymus intelektualas, stipriai pasisakė translyčių asmenų teisių klausimais, yra už kalbos laisvę. Jis teigia, kad visas idėjas verta aptarti, dažnai dalyvauja debatuose, pati mintis jam yra vertybė.