Nemokama, anoniminė emocinė parama, prieinama visą parą.

Jeigu šiuo metu išgyvenate krizę, yra sunku, jaučiate didelį nerimą, įtampą, sunku susidėlioti mintis, galite paskambinti nemokamu telefonu +370 800 66366, visą parą. Jei nedrįstate kalbėti apie savo sunkumus, galite mums parašyti el. laišką. Į laiškus atsakome per vieną parą. Laukiame laiškų ir iš užsienio.

 

Jeigu nenorite kalbėti gyvai, galime pasikalbėti internetu žinutėmis vakarais nuo 18:00 iki 21:00 – PAGALBA INTERNETU. Pokalbiai galimi ir iš užsienio.

„Pagalbos moterims linijoje” dirba specialius mokymus baigę savanoriai konsultantai

Nuoširdus pokalbis, laiškas ar susirašinėjimas žinutėmis padeda susidėlioti mintis, atsiverti jausmams, suprasti, kas šiuo metu svarbiausia, surikiuoti prioritetus ir ieškoti tinkamų sprendimų.

 

Per 2019 m. metus atsakėme į 17 tūkst. skambučių ir 181 laišką. Dažniausiai žmonės į mus kreipiasi dėl santykių problemų, vienatvės, psichinės ir fizinės sveikatos, gyvenimo prasmės, neigiamo savęs vertinimo, smurto artimoje aplinkoje.

Šią veiklą finansuoja:

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija projektas Emocinės pagalbos telefonu teikimo valstybės biudžeto lėšomis sutartis NR. KAPML/2019 04 01 – 27 379 €

APF projektas

Jaunimo reikalų departamentas