Nemokama, anoniminė, prieinama emocinė parama visą parą.

Jei šiuo metu išgyvenate krizę, yra sunku, jaučiate didelį nerimą, įtampą, sunku sudėlioti savo mintis, galite paskambinti nemokamu telefonu +370 800 66366, visą parą. Jei nedrįsti kalbėti apie savo sunkumus mums gali parašyti el. laišką. Į laiškus atsakome per vieną parą. Laukiame laiškų ir iš užsienio.

Jei nenori kalbėti gyvai, galime pasikalbėti internetu žinutėmis vakarais nuo 18:00 iki 21:00 – PAGALBA INTERNETU. Pokalbiai galimi ir iš užsienio.

Pagalbos moterims linijoje dirba specialius mokymus baigę savanoriai konsultantai

Nuoširdus pokalbis, laiškas ar susirašinėjimas žinutėmis padeda sudėlioti savo mintis, atsiverti jausmams, suprasti kas šiuo metu svarbiausia, susidėlioti prioritetus ir ieškoti tinkamų sprendimų.

 

Per 2019 m.  metus atsakėme į 17 tūkst. skambučių ir 181 laišką. Dažniausiai žmonės į mus kreipiasi dėl santykių problemų, vienatvės, psichinės ir fizinės sveikatos, gyvenimo prasmės, neigiamo savęs vertinimo, smurto artimoje aplinkoje.

 

Šią veiklą finansuoja:

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija projektas Emocinės pagalbos telefonu teikimo valstybės biudžeto lėšomis sutartis NR. KAPML/2019 04 01 – 27 379 €

APF projektas