Tu ar tavo artimas žmogus nukentėjo nuo nusikaltimo? Žinok savo teises ir kreipkis pagalbos.

2021 m. sausio mėn. 14 d. priimtas Lietuvos Respublikos pagalbos nuo nusikalstamos veikos nukentėjusiems asmenims įstatymas, kurio paskirtis – užtikrinti, kad fiziniai asmenys, nukentėję nuo nusikalstamos veikos, padarytos Europos Sąjungos teritorijoje, prieš baudžiamąjį procesą, jo metu, prireikus – po jo ir visais atvejais, kai baudžiamasis procesas nepradedamas, arba nukentėję nuo nusikalstamos veikos, padarytos ne Europos Sąjungos teritorijoje, kai baudžiamasis procesas vyksta Lietuvos Respublikos teritorijoje, būdami Lietuvos Respublikos teritorijoje, gautų pagalbą.

Asociacija „Kauno moterų linija“ yra akredituota pagalbos tarnyba

Asociacija organizuoja ir teikia pagalbą nuo įvairių nusikaltimų nukentėjusiems asmenims visoje Lietuvoje. Pagalba teikiama atsižvelgiant į individualius nukentėjusiojo asmens poreikius, atsiradusius dėl nusikalstamos veikos padarytos jo atžvilgiu.

Pagalbą suteiksime

Asociacijos „Kauno moterų linija“ specialistai atsakys į sudėtingoje situacijoje kilusius klausimus, suteiks reikiamą informaciją, patars, kur ir kaip kreiptis pagalbos bei užtikrinti savo teises.

Teikiama pagalba:

Pagalba nemokama ir konfidenciali. Kartu ieškoti išeities lengviau.

Dėl pagalbos kreipkitės:
Tel. nr.: +370 663 10879
El. paštas.: pagalba.kml@gmail.com