Teisės krypties savanoriai/praktikantai

Apie

Asociacija Kauno moterų linija, vykdanti įvairias veiklas, veikianti kaip akredituotas Specializuotos kompleksinės pagalbos centras, Pagalbos tarnyba, vykdanti savanoriškos veiklos organizavimą ir veiklą „Pagalbos moterims linijoje”, kviečia universitetų bei kolegijų teisės krypties studentus/es atlikti praktiką ar teisės praktikus vykdyti savanorišką veiklą.

Mes ieškome

Šiuo metu ieškome teisės studijų krypties studentų ir/ar esamų teisės profesionalų panaudoti savo profesines žinias ir/ar įgyti patirties nevyriausybinėje organizacijos veiklos organizavimo, baudžiamosios teisės, apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje, šeimos bei darbo teisės srityse.

Jums siūlome

Asociacijos deleguotas asmuo praktikos metu siūlo teoriškai ir praktiškai susipažinti su Specializuotos kompleksinės pagalbos centro ir Pagalbos tarnybos veikla, savanoriškos veiklos organizavimo ypatumais, dalyvauti teisinių dokumentų rengime, aktualios teismų praktikos analizėje bei teisėkūros tobulinimo iniciatyvose.

Mielai priimsime ir padėsime įgyti patirties 2 teisės krypties studentams/ėms. Džiaugsimės jei savanoriška veikla prisidės ir teisės profesionalai. Praktiką galima pradėti atlikti nedelsiant, o sąlygas derinsime, atsižvelgdami ir į Jūsų poreikius, lūkesčius.

Jūsų laiškų ir trumpo prisistatymo lauksime el. paštu: simona@moterulinija.lt