Mūsų projektai

Emocinės pagalbos teikimas telefonu ir susirašinėjant internetu

Nr. KAPML/2024

Asociacija “Kauno moterų linija” kartu su VšĮ „Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras“ ir asociacija „Moterų informacijos centras“ vykdo tęstinį projektą, kurio tikslas teikti emocinę pagalbą, moterims ir smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims ne trumpiau nei 24 valandas per parą.

Savanoriška veikla emocinės pagalbos srityje: tobulėjimas ir plėtra

Savanoriškos veiklos organizatoriai užtikrina teikiamos emocinės pagalbos telefonu nepertraukiamumą, profesionalumą ir kokybę.

Taip pat per 2024 metus savanoriškos veiklos organizatoriai numatę parengti bent 50 naujų savanorių emocinės pagalbos teikimui telefonu, vykdyti bent 5 kryptingas veiklas, skirtas emocinės pagalbos telefonu teikimo viešinimui, didinti emocinės pagalbos telefonu ir susirašinėjant internetu pasiekiamumą ir žinomumą, sudaryti sąlygas įvairioms amžiaus grupėms įsitraukti į savanorišką veiklą, sudaryti sąlygas savanoriams nuolat tobulinti savo įgūdžius.

Projektą finansuoja Jaunimo reikalų agentūra prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Projekto biudžetas:

50 783,30 €

Asmuo kontaktams:

Pagalbos moterims linijos vadovė Kaune Aušra Stankūnienė

„Pagalbos moterims linijos” savanoriai bei konsultantai teikia emocinę pagalbą, moterims ir smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims susirašinėjant internetu kiekvieną dieną 17-22 val.

Kiekvienas pokalbis svarbus: emocinė pagalba visiems

Informaciją apie emocinės pagalbos telefonu ir susirašinėjant internetu teikimą skelbiama viešai, lengvai prieinama forma pagalbosmoterimslinija.lt svetainėje bei socialinėje paskyroje facebook.com/pagalbos.linija/, o tuo metu, kai emocinė pagalba telefonu ar susirašinėjant internetu neteikiama, besikreipiantieji yra informuojami apie emocinės pagalbos teikimo laiką ir kitas pagalbos galimybes.

Finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija