Projektas „Smurto artimoje aplinkoje prevencija: kurkime bendravimą be smurto!”

2022 m. su Šeimos santykių institutu vykdome projektą „Smurto artimoje aplinkoje prevencija: kurkime bendravimą be smurto!”. Projekto tikslas – skatinti visuomenės narius atsisakyti stereotipų apie lyčių vaidmenis, mokytis bendravimo (jausmų atpažinimo ir valdymo, konfliktų sprendimo ir kt.) ir streso įveikos įgūdžių, padedančių kurti ir palaikyti pozityvius, rūpestingus ir sveikus santykius visuomenėje, šeimoje ir bendruomenėje.

Numatyti renginiai:
• Įvairūs įgūdžių stiprinimo ir žinių suteikimo seminarai apie asmenybės ir santykių ugdymą vaikams, suaugusiems ir šeimoms (į renginius kvies Šeimos santykių institutas ir Kauno moterų linija)
• Įgūdžių ugdymo renginiai vaikams mokyklose (grupės vyks Birštono, Jonavos Senamiesčio ir Trakų r. Rūdiškių gimnazijose).
• Paauglių / merginų grupės (į renginius kviečia „Kauno moterų linija“, grupės vysk Jonavoje, Kaune ir Raseiniuose)
• Streso įveikimo ir konfliktų sprendimo bei tėvystės įgūdžių ugdymo grupės (grupės vyks Šeimos santykių institute);
• Seminarai bendruomenių nariams, prisidedantiems prie smurto artimoje aplinkoje prevencijos;
• Mokymai įvairių sričių darbuotojams, dirbantiems smurto artimoje aplinkoje prevencijos, pagalbos teikimo ir apsaugos srityse (mokymus organizuos ir vykdys Šeimos santykių instituto ir Kauno moterų linijos specialistai)
• 16 aktyvumo dienų prieš smurtą akcijos renginiai (renginiai vyks lapkričio 25 – gruodžio 10 d., į juos kvies visos projekte dalyvaujančios institucijos)

Projekto pagrindinis vykdytojas – VšĮ „Šeimos santykių institutas“, projekto partneris – Asociacija „Kauno moterų linija„. Projekto socialinės kampanijos renginius finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Kviečiame aktyviai dalyvauti renginiuose ir mokytis kartu!

Daugiau informacijos apie Asociacijos „ Kauno moterų linija“ renginius projekte tel. 8 618 40044, 8 665 85084 el. p. info@moterulinija.lt . Daugiau informacijos apie projektą www.ssinstitut.lt, tel. 8 698 23995, el. p. pagalba@ssinstitut.lt