Lyčių lygybės ABC: kaip kiekvienas galime kurti saugią aplinką ?

Nors lyčių lygybės svarba įvairiuose kontekstuose minima vis dažniau, gali kilti klausimų: Kaip šios idėjos veikia ir atsispindi mūsų kasdienybėje? Ar vis dar svarbu kalbėti apie lyčių lygybę? Jeigu taip, kodėl? Seminare ieškosime atsakymų į šiuos klausimus, apžvelgsime lyčių stereotipų ištakas bei pasekmes, tarp kurių – smurtas lyties pagrindu, dažnai pasireiškiantis sunkiai atpažįstamomis, iššūkius keliančiomis formomis. Aptarsime, kaip šiuos reiškinius atpažinti bei reaguoti – savo profesinėje veikloje, darbo aplinkoje bei asmeniniuose santykiuose, taip savo kasdieniniais veiksmais kuriant lygiavertiškesnę, saugesnę visuomenę.

Seminarą veda Paulina Drėgvaitė – edukatorė, eseistė ir projektų koordinatorė, dirba Lietuvos žmogaus teisių centre projektų koordinatore, prisideda prie edukacinių veiklų organizavimo ir įgyvendinimo smurto dėl lyties, lyčių lygybės bei LGBTI temomis.

Nemokamame seminare kviečiame dalyvauti specialistus iš įvairių sektorių, dirbančius su jaunimu ir visus besidominčius lyčių lygybės, smurto lyties pagrindu temomis.

 

Seminarai vyks zoom platformoje:

2021 spalio 28 d. (ketvirtadienis) 15:00 – 17:00 val. Registracija vyksta iki rugsėjo 27 d. (imtinai);

2021 lapkričio 24 d. (trečiadienis) 15:00-17:00 val. Registracija vyksta iki lapkričio 23 d. (imtinai).

 

Registruotis el. p. info@moterulinija.lt arba tel. 8 618 40044. Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime prisijungimo informaciją dieną prieš seminarą.

 

Maloniai kviečiame registruotis

 

Seminaras yra projekto „Smurto artimoje aplinkoje prevencija: kurkime bendravimą be smurto!” dalis. Projektą vykdo VšĮ „Šeimos santykių institutas“, seminarą organizuoja projekto partneris Asociacija „Kauno moterų linija“, finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.