Kauno Rotary klubas INTENCIJOS

2024 m. metų sausį dvi organizacijos – Kauno Rotary klubas INTENCIJOS ir Asociacija Kauno moterų linija – pasirašė finansinės paramos sutartį. Paramos suma – 5 600 Eur. Rėmėjai finansuos kompleksinės pagalbos teikimą šeimai krizėje, t.y. bus suteiktos specialistų (teisininko, psichologo) konsultacijos ne mažiau kaip 30 šeimoms, taip pat moterys turės galimybę dalyvauti psichoterapinėje grupėje „Krizės įveikimo, savo unikalumo pažinimo, stipriųjų asmenybės pusių įsisamoninimo, pasitikėjimo, tikėjimo savimi stiprinimo grupė moterims“.

Rotary yra tarptautinė bendruomenė, skirta profesinių lyderių, verslininkų ir visuomenės nariams. Daugiau nei 110 metų Rotary veiklos atstovai skiria savo energiją ir intelektą vykdant tvarius projektus. Nuo raštingumo ir taikos iki vandens ir sveikatos, organizacijos nariai dirba, siekdami pagerinti mūsų pasaulį. Pasaulyje yra daugiau kaip 46 000 Rotary klubų, iš kurių 60 veikia Lietuvoje. Rotary veikloje Lietuvoje dalyvauja daugiau kaip 1700 narių.

Kauno Rotary klubo INTENCIJOS nariai klubo veikloje ir kasdieniame savo asmeniniame gyvenime gerbia, saugo ir puoselėja pagrindines Rotary vertybes: draugiškumą, dorumą, įvairiapusiškumą, tarnystę ir lyderystę.

Džiaugiamės dviejų organizacijų bendradarbiavimu. Matydami didelę prasmę, tikime šiuo bendru projektu ir esame laimingi prisidedami prie teigiamus pokyčius visuomenėje formuojančios veiklos.

Rotary klubas “Intencijos”

 

.