Kaip kurti pozityviu požiūriu paremtus santykius šeimoje?

Visi tėvai suinteresuoti, kad jų vaikai būtų dori, garbingi, laimingi bei gebantys atrasti savo vietą pasaulyje. Visgi kartais tėvų lūkesčiai prasilenkia su vaiko elgesiu.

Paauglystė vienas sudėtingiausių gyvenimo laikotarpių tiek pačiam vaikui, tiek vaiko tėvams. Kaip sutarti su savo paaugliu vaiku, kad šie santykiai būtų paremti abipuse pagarba bei geranoriškumu ir teiktų ne įtampą, bet pasitenkinimą?

Grupės metu kalbėsime apie alternatyvaus drausminimo ir pozityvaus disciplinavimo būdus, siekiant reaguoti į nepageidaujamą vaiko elgesį, aptarsime vaikų gerovės, paauglių meilės bei seksualumo klausimus, vaikų valgymų sutrikimus. Susipažinsime su vaikų emociniu pasauliu, analizuosime emocijų poveikį kasdieniniams sprendimams, nuotaikai, tarpasmeniniams santykiams, vaikų auklėjimui.

Pirmasis susitikimas įvyks 2020 m. lapkričio 24 d. 17.30 – 20.30 val. Grupės užsiėmimų ciklą sudaro 6 susitikimai, kiekvieno susitikimo trukmė – 3 val. grupė vyks nuotoliniu būdu antradieniais. Grupę ves psichologė Ilona Nomeikienė. Registracija į grupę ir daugiau informacijos tel. +370 618 40044 arba el. p. info@moterulinija.lt. Būtina išankstinė registracija.