Valdybos narė

Aldona Paukštė

„Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“ V. Čerčilis.
Apie mane

Ateina laikas, kai iš esmės pradeda dominti dvasinis pasaulis. Kadangi populiariosios psichologijos knygų nepakako, tai 2012 metais baigiau 2 metų neformalias praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje, kurios padėjo labiau susipažinti su savimi ir kitais, suvokti santykius tarp žmonių, kaip jie formuojasi, kaip vystosi asmenybė ir susipažinau su psichoterapijos pagrindais. Tai labai užkabino ir taip prasidėjo mano kelias po psichologinės pakraipos mokymus ir seminarus, patyrimines praktikas.

Dėsninga, kad atsirado noras pasidalinti savo žiniomis, gebėjimais, ir mintys pakrypo į savanorystę. Taip 2016 metais pradėjau lankyti Asociacijos parengiamuosius mokymus emociniam konsultavimui. Kodėl būtent moterų linija? Sužavėjo moterų bendrystės, seserystės idėjos, be to moters dvasinis pasaulis atrodė artimiausias. Ir 2017 metų pradžioje sėdau prie telefono linijos ir tęsiu šią veiklą iki šiol.

Darbo patirtis

Pagrindinis darbas pagal išsilavinimą – ekonomisto, finansinio kontrolieriaus, buhalterio.

Asociacijoje Kauno moterų linija įgyvendinau idėją turėti mini biblioteką su aktualiomis psichologinės tematikos knygomis bei kitomis naujomis pažintinėmis knygomis ir romanais. Pristatydama knygas į biblioteką dažniausiai pasidalinu savo nuomone elektroniniais laiškais su savanorėmis.

Išsilavinimas

Vilniaus universitetas Ekonomikos fakultetas, ekonomisto kvalifikacija.

Narystė organizacijoje

Asociacijos „Kauno moterų linija“ valdybos narė

Laisvalaikis/kita

Knygos, kinas, kelionės, teatras.

Kontaktai