Seminaras „Santykiai poroje: neatitiko charakteriai ar dar kažkas po tuo slepiasi?”

Praėjus įsimylėjimo laikotarpiui – vadinamam „Rožinių akinių” etapui, poros susiduria su sekančiu santykių etapu, kurio metu pradeda ryškėti charakterių skirtumai. Tai atsitinka dėl dviejų priežasčių: pirma – mūsų organizmuose nurimus endorfinams, ryškiau pamatome tas erzinančias partnerio charakterio savybes, kurių nepastebėjome, arba net jeigu ir pastebėjome jos neatrodė tokios gąsdinančios, juk meilė kilni, ji atleidžia viską; antra – žmogui būdinga save parodyti iš geresnės pusės, juk mes suinteresuoti tuo, ypač tada, kai norime patraukti kažkieno dėmesį, parodyti tik savo idealiąją pusę ir tai labai natūralu bei žmogiška. Taigi kas vyksta poros santykiuose atkeliavus iki šio santykių etapo… Apie tai ir plačiau kalbėsime seminare.

Asociacija „Kauno moterų linija” kviečia į nemokamą, nuotolinį seminarą, kurį ves psichologė Ilona Fenn. Prašome į seminarą registruotis, užpildant registracijos formą, pasirenkant Jums tinkamą seminaro laiką: 2022 m. lapkričio 10 d. 14:30- 16:45 val. arba lapkričio 24 d. 18:00 – 20:15 val. Seminaras vyks zoom platformoje.

Papildoma informacija tel. 8 618 40044.

Registracija: https://bit.ly/3U3fIKC

 

Projekto vykdytojas VšĮ „Šeimos santykių institutas”, seminarą organizuoja projekto partneris Asociacija „Kauno moterų linija”, finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.