Savo unikalumo pažinimo, stipriųjų asmenybės pusių įsisąmoninimo, pasitikėjimo, tikėjimo savimi stiprinimo grupė moterims

                         

Grupės metu stiprinsime vidinę savivoką, tikėjimą savimi, savo vertės pajautimą. Sieksime pažinti savo asmenybės unikalumą, eleganciją. Tyrinėsime, kaip kuriame santykius su kitais, sieksime atpažinti kas trikdo tarpasmeninį ryšį, ieškosime naujų reagavimo į gyvenimo iššūkius būdų. Bandysime suprasti savo siekius ir atsakomybę už savo gyvenimą. Susitikimų metu dalinsimės savo patirtimi, išgyvenimais, kalbėsime, diskutuosime, bus naudojami įvairūs kūrybiniai metodai.

Pirmasis susitikimas įvyks 2021 m. rugsėjo 29 d., 17.30 – 20.30 val. Grupės užsiėmimų ciklą sudaro 10 susitikimų (trečiadieniais), kiekvieno susitikimo trukmė – 3 val. Grupė vyks nuotoliniu būdu, zoom platformoje.
Grupę ves psichologė/psichoterapeutė Jūratė Galdikienė.

Registracija į grupę ir daugiau informacijos tel. 8 618 40044 arba el. p. info@moterulinija.lt. Būtina išankstinė registracija.

Laukiame Jūsų!

 

Grupės užsiėmimai yra finansuojami Europos Socialinio fondo ir skirti Kauno miesto gyventojams. Grupė organizuojama kaip projekto „Kauno bendruomeniniai šeimos namai“ (08.4.1-ESFA-V-416-11-0002) dalis.