Grupė mamoms, auginančioms paauglius vaikus: „Kaip kurti pozityviu požiūriu paremtus santykius šeimoje?”

                          

Visi tėvai suinteresuoti, kad jų vaikai būtų dori, garbingi, laimingi bei gebantys atrasti savo vietą pasaulyje. Visgi kartais tėvų lūkesčiai prasilenkia su vaiko elgesiu.

Paauglystė – vienas sudėtingiausių gyvenimo laikotarpių tiek pačiam vaikui, tiek vaiko tėvams. Kaip sutarti su savo paaugliu vaiku, kad šie santykiai būtų paremti abipuse pagarba bei geranoriškumu ir teiktų ne įtampą, bet pasitenkinimą?

Grupės metu kalbėsime apie alternatyvaus drausminimo ir pozityvaus disciplinavimo būdus, siekiant reaguoti į nepageidaujamą vaiko elgesį, aptarsime vaikų gerovės, paauglių meilės bei seksualumo klausimus, vaikų valgymų sutrikimus. Susipažinsime su vaikų emociniu pasauliu, analizuosime emocijų poveikį kasdieniniams sprendimams, nuotaikai, tarpasmeniniams santykiams, vaikų auklėjimui.

Pirmasis susitikimas įvyks spalio 4 d., 17.30 – 20.30 val.
Grupės užsiėmimų ciklą sudaro 8 susitikimai, kurie vyks antradieniais Asociacijos „Kauno moterų linija” patalpose adresu V. Sladkevičiaus g. 5-3, Kaunas. Susitikimų datos: spalio 4 d., 11 d., 18 d., 25 d. ir lapkričio 8 d., 15 d., 22 d., 29 d. Kiekvieno susitikimo trukmė – 3 val.

Grupę ves psichologė Ilona Fenn. Grupės užsiėmimai nemokami.
Registracija į grupę vyksta el. p. info@moterulinija.lt.

Būtina išankstinė registracija.

Laukiame Jūsų!

 

Grupės užsiėmimai yra finansuojami Europos Socialinio fondo ir skirti Kauno miesto gyventojams. Grupė
organizuojama kaip projekto „Kauno bendruomeniniai šeimos namai“ (08.4.1-ESFA-V-416-11-0002) dalis.