Pagalbos moterims linijos savanorių koordinatorė, psichologė, supervizorė

Giedrė Milkevičė

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Apie mane

Esu empatiška, veikli, atsakinga ir kūrybiška asmenybė. Svarbiausia jaučiu, kad darydama tai, kas man labiausiai patinka, galiu būti naudinga kitiems, tuomet mano darbas įgyja gilesnę prasmę. Galėdama save realizuoti jaučiuosi laiminga ir visavertė.

Kelias į savanorystę ir prasidėjo nuo didelio noro dalintis. 2020 m. prisijungusi prie Pagalbos moterims linijos savanorių gretų įgyvendinau šį poreikį, duodama žmogui savo ausį, pasirengusią išklausyti ir išgirsti. Nuo 2021 su dar didesniu užsidegimu įsitraukiau į įvairias Pagalbos moterims linijos veiklas. Esu Kauno padalinio savanorių koordinatorė, el. laiškų koordinatorė, supervizorė. Savanorystėje matau didelę neišsenkančią prasmę. Šalia savanorystės ir darbo „Kauno moterų linijoje“ taip pat dirbu Krizių centre, psichologe.

Darbo patirtis

Turiu darbo su klientais patirtį medicinos srityje, paslaugų srityje, vadovavimo patirtį medicinos, paslaugų/ pardavimų srityse.

Medicinos psichologė - VŠĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninė.

Asociacijoje „Kauno moterų linijoje“ – Pagalbos moterims linijos savanorių koordinatore, el. laiškų kordinatore, supervizore.

SBĮ Kauno r. Socialinių paslaugų centro Krizių centre – psichologe.

Teikiu individualias konsultacijas: pagalba krizinėse situacijose, darbas su priklausomybėmis, tarpasmeniniai santykiai, netektys ir gedėjimai, smurtas artimoje aplinkoje, skyrybos.

Išsilavinimas

VDU Sveikatos psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis

NARYSTĖ ORGANIZACIJOSE

Lietuvos psichologų sąjungos narė

Asociacijos „Kauno moterų linija“ narė

Kita

Savo laisvą laiką leidžiu gamtoje su šeima, tai papildo mano vidinius resursus, o įspūdžių semiuosi keliaudama po įvairias šalis. Aktyviai dalyvauju kvalifikacinio kėlimo mokymuose.