Pagalbos moterims linijos vadovė, Valdybos narė

Aušra Stankūnienė

ausra

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Apie mane

2016 m. atėjau savanoriauti į „Pagalbos moterims liniją“. Puikūs mokymai, profesionalūs specialistai, nuoširdus savanorių kolektyvas įkvėpė mane savanoriauti ne tik teikiant emocinę paramą telefonu, bet ir komunikacijos srityje. „Pagalbos moterims linijos“ Kaune įkūrėja ir ilgametė vadovė – Aušrinė Krikščionaitienė – autoritetas, kuris praplėtė mano požiūrį ir suteikė sąlygas įsilieti į ilgametę organizacijos veiklą. Nuo 2018 m. esu savanorių koordinatorė. Tokia didelė ir sutelkta komanda (daugiau nei 80 moterų) suteikė man dovaną – galimybę atskleisti save ir savo gebėjimus prisidedant prie organizacijos augimo. Tai nuostabus jausmas, motyvuojantis ir skatinantis tobulėti. Nuo 2019 m. esu savanorių mokytoja. Naujų savanorių jaudulys, pasiryžimas ir pažinimo džiaugsmas įkvepia veikti ir patvirtina, kad emocinių linijų veikla – labai prasminga ir reikalinga. Smalsumas, atsakomybė ir pagarba – vertybės, kuriomis aš vadovaujuosi.

 

Nuo 2021 m. esu „Pagalbos moterims linijos“ vadovė Kaune. Savanoriško darbo organizavimas, išorinė ir vidinė komunikacija, organizacijos įvaizdis ir tikslų siekimas – tai sritys, kurios man yra įdomios. Drauge su visa komanda galime pasiekti nuostabių rezultatų.

Darbo patirtis

Daugiau negu 20 metų darbo patirtis versle.

Išsilavinimas

VDU magistro kvalifikacinis laipsnis – Aplinkosaugos organizavimas.

Narystė organizacijose

Asociacijos „Kauno moterų linija“ narė.

Kita

Esu kūrybiška asmenybė, domiuosi kultūra ir menu. Mėgstu skaityti knygas (ypač psichologines), patinka pažinti ir išbandyti įvairias rankdarbių technikas. Jau septynerius metus gilinuosi į netradicinio švietimo idėjas ir metodikas. Man labai svarbi ekologija, todėl kiekvieną dieną rūšiuoju atliekas, žaviuosi Zero Waste filosofija, žiedine ekonomika ir palaikau tvarų vartojimą.